projektyue

INFORMACJE DLA RODZICÓW ORAZ UCZNIÓW PSP 8 ORAZ PG9

Jutro (2.09) uczniowie przychodzą na 8.15 do szkoły. Jest to dzień pracy z wychowawcą do godziny 12,30.

Świetlica szkolna działa od 7.00, potem od 12.30 do 17.00.

Na dzisiejszym spotkaniu zostały przekazane deklaracje w sprawie wyboru  religii bądź etyki. Prosimy o ich uzupełnienie i jak najszybsze przekazanie wychowawcom.

Prosimy rodziców o podanie adresów emailowych wychowawcom, są niezbędne do korzystania z dziennika elektronicznego.

Prosimy o dostarczenie informacji wychowawcy o chęci zakupu brakujących podręczników lub kompletów. Przewidywany dzień, w którym będzie można zakupić podręczniki w szkole to czwartek lub piątek.

NAJMŁODSI W PRZEDSZKOLU

SAM_2613strPrzez trzy dni minionego tygodnia dzieci 2 i 3 letnie przychodziły do przedszkola z Rodzicami na program adaptacyjny. Codziennie z uśmiechem witały ich Panie, a zabawki przyciągały uwagę i zachęcały do spędzania czasu w sali. Misie i Delfinki spędziły również chwile na placu przedszkolnym oraz na stołówce. Trzymamy kciuki za poniedziałkowe rozstania z Rodzicami!

ZDJĘCIAaaa_link

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

log-001Serdecznie zapraszamy

na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

które odbędzie się 1 września 2014r. o godzinie 17.00.

ZESTAWY PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2014/2015

Szkoła Podstawowa TUTAJaaa_link

Gimnazjum TUTAJaaa_link

Szanowni Rodzice!

Zachęcamy do  wypełnienia krótkiej ankiety zamieszczonej TUTAJ oraz przesłanie jej na adres sekretariatu.

DZIĘKUJEMY!!!