Akademia Sukcesu Nasza Szkoła

вторник, 3 Янв 2017

Tik tak, tik, tak zegar nigdy nie chodzi wspak

Zegar wskazówkowy towarzyszył Żabkom już w tamtym roku, kiedy przedszkolaki odczytywały swój plan dnia. W pięciolatkach ciekawość doprowadziła do poznania, jak działa zegar, w jaki sposób odmierza czas. Żabkom udało się również odczytywać pełne godziny na zegarze wskazówkowym. Po obejrzeniu różnych modeli mierników czasu, każdy wykonał projekt swojego własnego zegara.

вторник, 3 Янв 2017

Sówki ornitologami

Dzisiaj Sówki miały okazję obejrzeć przedstawienie o głodnym ptaszku. Dzieci poznały ptaki pozostające na zimę oraz dowiedziały się jak należy im pomagać przetrwać zimę. Następnie Sówki wykonały pracę plastyczną — wypełniały kontury ptaszka klejem i nasionami kaszy manny oraz maku. Zapraszamy do oglądania naszych efektów w przedszkolnej galerii.

среда, 5 Окт 2016

Żabkowy kompot

Gotowanie to jest to, co Żabki lubią najbardziej. Dziś w tygodniu o tematyce owoców 5 latki przygotowały przepyszny kompot. Każde rączki miały okazję wyjąć pestkę ze śliwki oraz pokroić jabłka i gruszki. Słodziutki kompot został przelany do butelek i oczywiście zabrany do domu na rodzinną degustację.

среда, 5 Окт 2016

O Michałku Nieśmiałku i jego piesku Wigorku

Przedszkolaki obejrzały dziś niezwykle mądrą i pouczającą bajkę „O Michałku Nieśmiałku i jego piesku Wigorku”. Dzieci dowiedziały się, że warto jest stosować zwroty grzecznościowe i mówić „dzień dobry” i „do widzenia”.

img_20161005_092346