25 lecie – Dzień Absolwenta

25 listopada rozpoczęliśmy uroczystości obchodów 25 lecia. Cała społeczność szkolna i przedszkola uczestniczyła we Mszy Świętej odprawionej w parafii NMP Matki Kościoła. Następnie został rozstrzygnięty konkurs plastyczno – literacki. Najwięcej emocji wzbudził mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie gimnazjum, a następnie uczniowie podstawówki. Jaki był wynik??? A czy to ważne 🙂 (niestety nauczycieli ponieśli porażkę, ale dzielnie walczyli). Kulminacyjnym wydarzeniem było spotkanie z absolwentami naszego przedszkola i szkoły, które uświetnił mini koncert naszych uczennic na instrumentach smyczkowych oraz flecie. Spotkanie zakończyło się wspólnymi wspomnieniami oraz rozmowami trwającymi do wieczora.