KARNAWAŁOWY TYDZIEŃ – Na wybiegu mody

Na wybiegu mody – wiosna 2017 to kolejny dzień KARNAWAŁOWEGO TYGODNIA w naszym przedszkolu. Pokaz mody to oczywiście piękne stroje, modele i modelki, światła reflektorów i przede wszystkim czerwony dywan. Każdy przedszkolak mógł zaprezentować się na czerwonym dywanie.

Grupy przedszkolne wzięły także  udział w konkursie modowym, w którym główną nagrodą był pantofelek – który podobno nosił sam Kopciuszek. Jurorami w konkursie byli: p. Marzena Sacharczuk nasza nieoceniona Pani Dyrektor, p. Gienio – nasz przedszkolny artysta specjalizujący się w instalacjach przestrzennych, p. Basia Puciłowska – Psycholog również mody  oraz p. Edytka Bruczko – fundator nagrody głównej.

Poziom prac konkursowych był bardzo wysoki, jury miało ogromny kłopot z wyłonieniem zwycięzcy, którym ostatecznie zostały RYBKI pod czujnym okiem głównej stylistki p. Paulinki.

Nasze przedszkole to najprawdziwszy gwiazdozbiór – wczoraj gwiazdy sportu, dziś gwiazdy modelingu i co dalej…

W czasie pokazu mody całe przedszkole odśpiewało „Sto lat” dla Zosi z grupy „Myszek”, która dziś skończyła 3 latka. Wszystkiego najlepszego Zosiu 🙂