Organizacja zajęć na basenie

1. Zajęcia odbywają się na Pływalni Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku przy ul. Baranowickiej 203, raz w tygodniu.

2. Dzieci jeżdżą na basen autokarem razem z nauczycielem.

3. Każde dziecko jadąc na basen w podpisanym plecaku powinno mieć spakowany:

• ręcznik,

• klapki,

• strój kąpielowy jedno lub dwu częściowy dla dziewczynek, kąpielówki przylegające do ciała i bez kieszeni dla chłopców,

• podpisany czepek (dużymi, drukowanymi literami).

4. Prosimy dzieciom w dniu basenu nie zakładać rajstop, ponieważ mogą one łatwo ulec zamoczeniu. W chłodne dni dzieci zakładają getry i skarpetki.

5. Zapisanie dziecka na basen zobowiązuje Rodzica do miesięcznej opłaty, którą należy uiścić do dnia 5 każdego miesiąca u wychowawcy grupy.

6. Dokonujemy opłaty z góry za miejsce na basenie i dowóz na basen – w związku z czym nieobecność dziecka na zajęciach basenowych nie będzie odliczana.

7. W przypadku rezygnacji z zajęć basenowych – Rodzic zobowiązany jest zgłosić rezygnację do dnia 15 poprzedzającego miesiąca (np.: rezygnację za miesiąc listopad zgłaszamy do wychowawcy grupy do 15 października).

8. Koszt zajęć basenowych łącznie z dowozem wynosi:

• 40 zł za dowóz,

• 5 zł za jednorazowe wejście na basen.

Na przykład przy trzech wyjazdach miesięcznie koszt basenu to 55 zł.

9. Rodzic zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o braku przeciwwskazań do korzystania z basenu.