„Merry Christmas” rozstrzygnięcie konkursu

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Merry Christmas  – najpiękniejsza kartka z życzeniami w języku angielskim”  IV EDYCJA został rozstrzygnięty. Do naszego przedszkola wpłynęło wiele pięknych i bardzo pomysłowych kartek świątecznych, z których Jury wyłoniło trzy główne miejsca i trzy wyróżnienia. Komisja konkursowa brała pod uwagę samodzielność wykonania pracy przez dziecko, estetykę pracy i oryginalne życzenia w języku angielskim.

Oto lista nagrodzonych w konkursie:

I miejsce – Julia Karniłowicz (Niepubliczne Przedszkole „Wyspa”)

II miejsce  – Maryla Klimczuk (Niepubliczne Przedszkole „Europrymusek”)

III miejsce –  Hanna Siemienkowicz (Niepubliczne Przedszkole nr 5 „Pod Kasztanem”)

Wyróżnienia:

Jan Bauer (Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej)

Konstanty Iwaniuk (Niepubliczne Przedszkole „Wyspa”)

Leonard Piotrowski (Niepubliczne Przedszkole nr 5 „Pod Kasztanem”)

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie oraz wszystkim Paniom Wychowawczyniom przygotowującym dzieci. Dyplomy oraz nagrody, a także podziękowania zostaną przekazane osobiście.

Serdecznie dziękujemy sponsorowi nagród- sieci kin Helios.