Pięciolatki Rybki

Nasza grupa to 14 wspaniałych „Rybek”. Mamy już prawie wszyscy po 5 lat a niektórzy od nowego roku będą mieli po 6, i tego faktu już nie mogą się doczekać -co chyba nikogo nie dziwi :-). Dzieci chcą już być prawdziwymi starszakami dlatego aktywnie uczestniczą w zabawach rozwijających umiejętności matematyczne, doskonalące słuch, wzrok, sprawność rączek, dzięki którym gdy pójdą do szkoły będą potrafiły zacząć naukę pisania i czytania. Ćwiczymy nasze buzie, uczymy się wyrażać nasze myśli i uczucia poprzez gesty, uczymy się prostych zwrotów w z języku angielskim aby umieć porozumieć się z każdym, kogo spotkamy. Ale to co dla nas najważniejsze to umiejętności nawiązywania dobrych relacji z kolegami. Przecież bez przyjaciół nudny byłby świat! W tym roku dołączyły do nas trzy dziewczynki z innego kraju oraz jedna koleżanka z innego miasta. Będziemy więc jeszcze bardziej starać się by być koleżeńscy, opiekuńczy i troskliwi. Możliwość słuchania w codziennych sytuacjach obcego języka, wzbogaci nasze doświadczenia a radość, mądrość i dobroć tych dziewczynek z pewnością wzbogacą nasze życie.

Dla wszystkich przedszkolaków – udanego roku szkolnego!