Podglądamy Żabki w weekend

Przedszkolakiem jest się przez cały czas. A Żabki dzielnie reprezentują swoje przedszkole również w wolnym czasie. W miniony weekend Lena Piekutowska i Mikołaj Kononiuk reprezentowali grupę na „Moim  1 Turnieju Szachowym” organizowanym przez Szkółkę Szachową w Białymstoku. Lena zajęła 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej (dziewczynki, rocznik 2011).

Liwia Supronowicz i Julia Kozłowska wzięły udział w przeglądzie kolęd „Kolęda z Gwiazdą”. Dziewczynki śpiewały razem ze starszymi koleżanki ze scholii Pogodnej działającej przy parafii NMP Matki Kościoła.

Jesteśmy dumni i cieszymy się, że nasze przedszkolaki rozwijają swoje pasje i zainteresowania.

Zdjęcia z turnieju szachowego pochodzą ze strony: www.szkolkaszachowa.org/galeria/

thumbs_IMG_4281-1200

????????????????