Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Marii Konopnickiej

Artykuł

niedziela, 10 Gru 2017

Czy wiesz jaki jest stan naszego środowiska ?

T1

Nasi Uczniowie kl. V, którzy odnaleźli się w roli studentów, znają odpowiedz na powyższe pytanie. Uczestnicząc w zajęciach, które odbywają się na Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska Politechniki Białostockiej, dokonują badań laboratoryjnych czystości powietrza, wody i gleby. Ćwiczenia interaktywne prowadzi Pani dr Agnieszka Czubaszek, która ukazuje jakie zagrożenia przyrody istnieją wokół nas i jakie działania podejmuje człowiek, aby zapobiec degradacji środowiska.

Pamiętajcie !!!

,,Takie jest zdrowie człowieka, jaki jest stan jego środowiska‘’. To my kształtujemy środowisko w którym żyjemy i które pozostawimy przyszłym pokoleniom.

Tak pracowaliśmy, popatrzcie …

 

 

Wydarzenia