Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Marii Konopnickiej

Nasze sukcesy

 

Ogólnopolski konkurs przyrodniczy OLIMPUS 2016 – sesja wiosenna

 Sukcesy przyrodników

KL .V

  1. Bartosz Dąbrowski 12 miejsce w kraju / Dyplom laureata
  2. Hanna Wendorff 15 miejsce w kraju / Dyplom laureata
  3. Gabriela Bożko  18 miejsce w kraju / Dyplom uznania
  4. Kinga Rybak 20 miejsce w kraju / Dyplom uznania
  5. Alicja Skutnik 27 miejsce w kraju / Dyplom uznania
  6. Jakub Koniuch   30 miejsce w kraju / Dyplom uznania
  7. Martyna Rybak   34 miejsce w kraju / Dyplom uznania
  8. Wiktoria Sawicka 38 miejsce w kraju / Dyplom uznania

kl. VI

  1. Filip Perkowski 9 miejsce w kraju / Dyplom laureata
  2. Szymon Omieljaniuk 13 miejsce w kraju / Dyplom laureata
  3. Maksymilian Rogowski 15 miejsce w kraju / Dyplom laureata
  4. Patryk Przestrzelski 16 miejsce w kraju / Dyplom uznania
  5. Cezary Kamianowski 21 miejsce w kraju / Dyplom uznania
  6. 6.Aleksander Kościuch 22 miejsce w kraju / Dyplom uznania
  7. Łukasz Niemotko 32 miejsce w kraju / Dyplom uznania

 

 

Sukces naszych uczniów !

Miło nam poinformować, że dwójka naszych uczniów klasy VI Aleksander Kościuch oraz Filip Perkowski uzyskali tytuł LAUREATA w Wojewódzkim Konkursie z matematyki oraz informatyki.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz ich nauczycielom Pani Mai Podobińskiej oraz Panu Bohdanowi Marciukowi!!!

 

„Nabogatsze puszki”

 8 lutego 2016 r. w sali konferencyjnej Politechniki Białostockiej odbyło się podsumowanie przez białostocki sztab tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białymstoku.
Zebrano o ponad 60 tys. zł więcej niż w zeszłym roku. Rekord pobili wolontariusze, którzy do puszek zebrali 230 757, 49 zł. Wśród tych, których puszki były „najbogatsze”, znaleźli się uczniowie kl. VI: Łukasz Niemotko, Maksymilian Rogowski, Cezary Kamianowski i Miłosz Tomkiel. Dziękujemy, chłopcy, że reprezentowaliście Naszą Szkołę w tak szlachetnej akcji, za otwarte serca i poświęcenie swojego czasu, aby pomóc innym.

 

Dyktando (nie tylko) dla mistrzów!

     

 W tym konkursie brało udział 13 uczestników z klas V i VI. Musieli się oni zmierzyć z niezwykle trudnymi łamigłówkami ortograficznymi. Najlepiej poradziła z nimi sobie Kinga Rybak z kl. V, która uzyskała dyplom wyróżnienia.

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uznania, a są to:

klasa V

  • Jakub Koniuch
  • Hanna Wendorff
  • Alicja Skutnik
  • Martyna Rybak
  • Olaf Boliński
  • Gabriela Bożko
  • Filip Mieczkowski
  • Maurycy Kłos
klasa VI

  • Maksymilian Rogowski
  • Patryk Przestrzelski
  • Szymon Omieljaniuk
  • Cezary Kamianowski

Kindze i pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Jesteśmy dumni!

 

Prezentujemy Państwu list jaki otrzymaliśmy od Pani Ewy Baranowskiej Prezes Zarządu UKŻ 7.

Bartosz Dąbrowski z klasy 5 i jego pasja żeglarstwo.

Aktywna szkoła- aktywny uczeń

 W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła zorganizowała cykl imprez sportowych. zaowocowało to zdobyciem w ogólnopolskim konkursie tytułu AKTYWNA SZKOŁA-AKTYWNY UCZEŃ.
Serdecznie gratulujemy osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu!

Sukcesy przyrodnicze Kl.V-VI

Ogólnopolski konkurs przyrodniczy olipmus 2015 (sesja jesienna)

Bartosz Dąbrowski kl. V 8 miejsce w kraju Dyplom laureata
Gabriela Bożko kl. V 12 miejsce w kraju Dyplom laureata
Julita Nowacka kl. V 14 miejsce w kraju Dyplom laureata
Jakub Koniuch kl. V 21 miejsce w kraju Dyplom uznania
Martyna Rybak kl. V 26 miejsce w kraju Dyplom uznania
Alicja Skutniki kl. V 27 miejsce w kraju Dyplom uznania
Kinga Rybak kl. V 28 miejsce w kraju Dyplom uznania
Maksymilian Rogowski kl. VI 17 miejsce w kraju Dyplom uznania
Aleksander Kościuch kl. VI 23 miejsce w kraju Dyplom uznania
Cezary Kamianowski kl. VI 28 miejsce w kraju Dyplom uznania
Szymon Omieljaniuk kl. VI 30 miejsce w kraju Dyplom uznania
Piotr Kalinowski kl. VI 43 miejsce w kraju Dyplom uznania

Nasze sukcesy przyrodnicze

Ogólnopolski konkurs przyrodniczy multitest 2015

Bożko Gabriela 12 miejsce w kraju WYRÓŻNIENIE
Koniuch Jakub 13 miejsce w kraju WYRÓŻNIENIE
Rybak Kinga 22 miejsce w kraju
Skutnik Alicja 22 miejsce w kraju
Boliński Olaf 25 miejsce w kraju
Rybak Martyna 26 miejsce w kraju
Nowacka Julita 26 miejsce w kraju
Steckiewicz Juliusz 35 miejsce w kraju
Perkowski Filip 19 miejsce w kraju
Rogowski Maksymilian 20 miejsce w kraju
Kościuch Aleksander 21 miejsce w kraju
Omieljaniuk Szymon 25 miejsce w kraju
Wdziękoński Szymon 31 miejsce w kraju
Niemotko Łukasz 37 miejsce w kraju
Szutko Szymon 47 miejsce w kraju
Kalinowski Piotr 48 miejsce w kraju

Sukces naszego ucznia

Dyplom Łukasza

 Łukasz Niemotko (kl. VI) wywalczył III miejsce w OTWARTYCH MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W JUDO.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Sukcesy klasy V

    
Z dumą informujemy o kolejnych sukcesach naszych uczniów.
Julita Nowacka – III miejsce w konkursie plastycznym „Biegam, biegasz, biegamy – żyję zdrowo”
Kinga Rybak – otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie twórczości artystycznej
Bartosz Dąbrowski – VI miejsce w Mistrzostwach województwa Podlaskiego w klasie OPTIMIST B oraz XXXII miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w klasie OPTIMIST
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

Tenis stołowy

    

Uczniowie naszej szkoły godnie zaprezentowali się na igrzyskach miasta Białegostoku w tenisie stołowym drużyn. Zajęli 3 miejsce na 16 szkół. Świetny wynik!! Zabrakło jednego miejsca aby zagrać w turnieju wojewódzkim. Jesteśmy dumni z naszych uczniów.

Skład reprezentacyjny szkoły to: Szymon Kiss, Filip Perkowski, Maciej Perkowski oraz Szymon Szutko.

Sportowe sukcesy naszego ucznia

 W miejscowości Płaska odbyło się I GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM.MACIEJ PERKOWSKI po rozegraniu sześciu meczy wywalczył w kategorii ŻAK czwarte miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Sportowy sukces naszego ucznia

Miło nam poinformować o sukcesie naszego ucznia.
Szymon Kiss (kl. VI) zdobył 4. miejsce w I GRAND PRIX Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Deligentie – za pilność

 W dniu 2 września w trakcie uroczystości Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2015/2016, która odbywała się w Auli Magna Pałacu Branickich nasz uczeń MATEUSZ OLESIEWICZ został uhonorowany medalem „DELIGENTIE – za pilność”. Wraz z nim medal również otrzymała PANI MAJA PODOBIŃSKA, nauczycielka matematyki oraz informatyki, mistrz Mateusza. Tego samego dnia w godzinach popołudniowych na uroczystości wręczenia stypendiów naukowych Prezydenta Białegostoku Michał Wawrzeniuk (absolwent naszej szkoły) odebrał przyznane mu stypendium za wyniki w nauce na rok szkolny 2014/15 (zdobywca trzech tytułów laureata w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych). Stypendium artystyczne Prezydenta Białegostoku otrzymała Kinga Rybak (uczennica klasy V). Serdecznie gratulujemy Kindze, Michałowi oraz Mateuszowi ich sukcesów i cieszy nas, że zostały one zauważone i docenione przez Pana Prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego.

Wydarzenia