Prywatne Gimnazjum Nr 9 im. Marii Konopnickiej

Biblioteka on-line

Programy J. Niemiecki

NIEMIECKIE SŁÓWKA 1.0

Program do nauki wyrazów z języka niemieckiego, razem jest ich około 2000. Podział słów na rzeczowniki, czasowniki, przymiotniki, przysłówki, słówka podstawowe, czasowniki nieregularne i wyrazy własne.
Przejdź na stronę

PROFESOR KLAUS 6.0 SŁOWNICTWO

Darmowy program, służy do nauki słownictwa niemieckiego: nauka niemieckich słówek; całych zdań po niemiecku; nauka wyrażeń oraz zwrotów po niemiecku; aplikacja zawiera15 000 słówek oraz 3000 zdań po niemiecku.
Przejdź na stronę
 

NIEMIECKI SŁOWNIK SYNONIMÓW

System TL Lite - program test bezpłatnym słownikiem wyrazów bliskoznacznych języka niemieckiego. W bazie posiada ponad 30 tys. wyrazów i zwrotów po niemiecku. Słownik posiada wyszukiwarkę, wystarczy wpisać fragment lub cały wyraz, a automatycznie zostaniemy przeniesieni w odpowiednie miejsce na liście dostępnych słówek.
Przejdź na stronę
 

TWÓJ NIEMIECKI

Internetowy kurs języka niemieckiego. Z kursu można skorzystać za darmo. Obejmuje 25 lekcji które są wysyłane na adres e-mail kursanta. Jest to kurs gramatyki niemieckiej, uczymy się od samych podstaw przechodząc stopniowo przez coraz trudniejsze zagadnienia gramatyki niemieckiej. Oprócz zagadnień gramatycznych na kursie nauczysz się podstawowych i popularnych zwrotów używanych w niemieckim.
Przejdź na stronę

Wydarzenia