Prywatne Gimnazjum Nr 9 im. Marii Konopnickiej

Biblioteka on-line

Słowniki i tłumacze

EXETER

Słownik angielsko - polski / polsko - pngielski
Darmowy słownik angielsko-polski i polsko-angielski. Cechy programu: słownik zawiera w swojej bazie około 100 000 haseł; wymowa 10 000 słówek oraz wyrażeń; drukowanie tłumaczeń słówek; przeglądanie słówek w słowniku; dodawanie słówek do notatnika; służy przede wszystkim dla osób dopiero zaczynających się uczyć języka angielskiego.
Przejdź na stronę
 

LAVILLE

Słownik francusko - polski / polsko - francuski
Darmowy słownik francusko-polski i polsko-francuski. Cechy programu: służy do tłumaczenia słówek z francuskiego na polski i z polskiego na francuski; słownik zawiera około 30 000 haseł; służy także do tłumaczenia wyrażeń oraz prostych zwrotów; słownik został stworzony dla osób, które dopiero zaczynają zabawę z językiem francuskim.
Przejdź na stronę
 

CASTELLANO

Słownik hiszpańsko - polski / polsko - hiszpański
Darmowy słownik hiszpańsko-polski oraz polsko-hiszpański. Cechy: słownik służy do tłumaczenia słówek z hiszpańskiego na polski i z polskiego na hiszpański; słownik zawiera około 35 000 słówek; wymowa kilku tysięcy najważniejszych słówek hiszpańskich; dodawanie słówek do wbudowanego notatnika; program skierowany do osób zaczynających naukę języka hiszpańskiego.
Przejdź na stronę
 

GERLANGEN

Słownik niemiecko - polski / polsko - niemiecki
Prosty słownik niemiecko-polski i polsko-niemiecki. Cechy: ta aplikacja jest darmowym słownikiem multimedialnym; program ma w swojej bazie około 30 tysięcy słówek oraz różnego rodzaju zwrotów; zawiera słówka z takich dziedzin jak: kulinaria, turystyka, ekonomia, informatyka, biznes, finanse; program skierowany do osób, które zaczynają się uczyć języka niemieckiego.
Przejdź na stronę
 

FERRARA

Słownik włosko - polski / polsko - włoski
Darmowy słownik włosko-polski i polsko-włoski. Cechy: służy do tłumaczenia słówek z języka polskiego na włoski i z języka włoskiego na polski; aplikacja zawiera kilkadziesiąt tysięcy słówek w swojej bazie; służy do tłumaczenia słówek, zwrotów i wyrażeń; słownik jest darmowy do użytku domowego; polecamy dla osób zaczynających naukę włoskiego.
Przejdź na stronę
 

LINGOES 2.8.1

Lingoes to darmowa aplikacja, łącząca w sobie funkcjonalność słownika oraz rozbudowanego tłumacza ponad 80 języków - w tym angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, chińskiego, polskiego, greckiego...
Przejdź na stronę
 

SZPILEN

Baza tłumaczeń słówek dostepna w serwisie powstała dzięki połączeniu kilkudziesięciu słowników, i pozwala na szybkie i sprawne tłumaczenie w kilkunastu językach.
Przejdź na stronę

BABYLON 7.5.2.4

Ta aplikacja to doskonały, bardzo profesjonalny słownik i tłumacz w jednym. Cechy: aplikacja potrafi tłumaczyć słowa na 75 różnych języków. Znakomity dwukierunkowy tłumacz; program obsługuje przede wszystkim następujące języki: angielski, chiński, francuski, hiszpański, polski; słówka pochodzą z wydawnictw: Oxford University Press, Merriam-Webster, Langenscheidt.
Przejdź na stronę
 

EURO TRANSLATOR 1

Darmowy tłumacz 50 języków. Cechy programu: aplikacja służy do tłumaczenia tekstu na różne języki; wstaw tekst przetłumaczony, wybierz język docelowy i tłumacz; tłumaczenie tekstu Microsoft.
Przejdź na stronę
 

APIS TŁUMACZ 1.0

Program służy do tłumaczenia słówek z polskiego na angielski i odwrotnie - z angielskiego na polski. Posiada bazę ponad 70 tysięcy słów zaczerpniętych ze słownika języka polskiego.
Przejdź na stronę
 

GONAOMI SŁOWNIK 1.89

GoNaomi Słownik jest to darmowy słownik komputerowy, który aktualnie posiada około 30 różnych słowników i zawiera w sumie około 850 tys. słów. Dzięki możliwości wyboru języków, w programie możemy uzyskać około 900 różnych kombinacji słownikowych, w tym z językiem chińskim, japońskim i arabskim.
Przejdź na stronę
 

WORDWEB 6.72

WordWeb - gramatyczny słownik języka angielskiego, w bazie programu znajduje się ponad 150 tys. słów z objaśnieniami oraz ponad 120 tys. synonimów.
Przejdź na stronę
   

Wydarzenia