Prywatne Gimnazjum Nr 9 im. Marii Konopnickiej

Biblioteka on-line

Programy J. Włoski

 

PROFESOR MARCO SŁOWNICTWO

Oprogramowanie do nauki włoskich słówek. Cechy: nauka słówek włoskich; służy też do nauki zwrotów, wyrażeń oraz prostych zdań po włosku; aplikacja nauczy nas 1500 prostych zdań oraz kilka tysięcy wyrażeń po włosku.
Przejdź na stronę
 

JĘZYK WŁOSKI ON-LINE

Serwis e-wloski.pl powstał z myślą o osobach, które chciałyby się uczyć języka włoskiego przez Internet. Znajdziesz tutaj ciekawostki i informacje o włoskim, ludziach, którzy się tym językiem posługują oraz o samych Włoszech, jak również niebędne materiały do nauki.
Przejdź na stronę
 

PASSAPAROLA.PL

Strona PassaParola.pl została stworzona przez lektorów języka włoskiego w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych własnych uczniów. We współczesnym świecie praca domowa z języka obcego to niekoniecznie papierowe ćwiczenia czy kserówki.
Przejdź na stronę
 

LEKCJE WŁOSKIEGO ONLINE

Profesjonalnie przygotowany kurs z aktualnym materiałem edukacyjnym: 3 poziomy początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany, 240 godzin przyjemnej nauki, 853 interaktywnych ćwiczeń i testów, 1 450 ilustracji i zdjęć.
Przejdź na stronę
 

LEKCJE WŁOSKIEGO ONLINE

Darmowy kurs języka włoskiego (la lingua italiana - l'italiano), który wraz z językiem francuskim, portugalskim i rumuńskim wywodzi się z łaciny i należy do rodziny języków romańskich.
Przejdź na stronę

Wydarzenia