„Cicha noc, święta noc…” w Żabkach

„Cicha noc, święta noc…” świąteczny nastrój zapanował w grupie „Żabek”. Przedszkolaki zaprosiły swoich Rodziców oraz Panią Dyrektor do wspólnego cieszenia się radością płynącą ze świąt Bożego Narodzenia. Wigilijne spotkanie rozpoczęło się od tradycyjnych Jasełek. Żabki przepięknie przebrane przypomniały wszystkim, historię narodzenia Jezusa, która wydarzyła się ponad dwa tysiące lat temu w Betlejem. Po przedstawieniu wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Radości i świętowania nie było końca.

Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom za przygotowanie strojów, pomoc w przebraniu dzieci i przygotowanie smakowitych potraw. Dziękuję również za słowa wdzięczności i przepiękne życzenia z jeszcze piękniejszym prezentem.

Monika Sztulc