Świąteczne przygotowania w Rybkach

Rybki rozpoczęły przygotowania do świat już 2 grudnia. Stworzyły kalendarz adwentowy , który pomoże im odliczać dni do Świąt. Codziennie zdejmują jedna bombkę i wykonują zadania ukryte w kopertach. Było poszukiwanie choinek w przedszkolu, zagadki, piosenki, a dziś zrobiły pyszne i pachnące pierniczki. Ciekawe co jeszcze czeka na 5- latków.

Opublikowano:

Mikołajki

Nasze grzeczne Przedszkolaki zostały obdarowane dziś upominkami, które Święty Mikołaj zostawił pod naszą choinką. Zapracowany i zmęczony Święty przekazał pozdrowienia i obiecał pojawić się jeszcze w naszym przedszkolu. A Przedszkolaki podziękowały Mu za wizytę ubierając się dziś w świąteczne sweterki i inne akcesoria.

Opublikowano:

Ozoboty

Gwiazdki i Myszki zapoznają się z nowymi kolegami – Ozobotami 😉 Zajęcia odbywają się w ramach zajęć „Mały komputerek” realizowanego w ramach projektu unijnego „ Uniwersytet Sukcesu” .

Opublikowano:

Dzień Pluszowego Misia

Obchody Dnia Pluszowego Misia za nami. 7 listów, 7 zadań do zrealizowania, z którymi dzieci poradziły sobie fenomenalnie. Nie obyło się bez wspólnych tańców, zabaw z udziałem misiów, a także misiowych konkurencji. Na koniec zaśpiewaliśmy wspólne 200 lat dla misia (tak tak, bo Plusowy Miś skończył dziś 117 lat) oraz wykonaliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie z[…]Więcej

Opublikowano: