Boże Narodzenie

„Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni zasiadają przy wspólnym stole. Jest taki magiczny czas, kiedy gasną spory i znika nienawiść. Na niebie migocze gwiazda – Bóg się rodzi.” Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spędzonym bez pośpiechu i codziennych zmartwień,[…]Więcej

Opublikowano:

Świąteczne przygotowania w Rybkach

Rybki rozpoczęły przygotowania do świat już 2 grudnia. Stworzyły kalendarz adwentowy , który pomoże im odliczać dni do Świąt. Codziennie zdejmują jedna bombkę i wykonują zadania ukryte w kopertach. Było poszukiwanie choinek w przedszkolu, zagadki, piosenki, a dziś zrobiły pyszne i pachnące pierniczki. Ciekawe co jeszcze czeka na 5- latków.

Opublikowano:

Potrójne Mrówkowe urodziny

W Nowy 2020 Rok Mróweczki wkraczają potrójnymi urodzinami. 3 latka skończyli właśnie Kornelia, Nela i Mateusz. Było śpiewanie „Sto lat”, zdmuchiwanie świeczek, urodzinowe życzenia, prezenty, słodki poczęstunek i oczywiście super zabawa z tańcami. Naszym Jubilatom życzymy uśmiechu, radości, samych szczęśliwych chwil oraz dużo zdrowia 😘🥳❤👑🎂🍬🎉🎊🎈 https://youtu.be/9miiuH0owJA

Opublikowano:

Wigilia Przedszkolna

„Do stajenki, do stajenki, gdzie leży Maleńki.” Dziś nasze przedszkolaki świętowały narodzenie małego Jezusa. Całą historię przypomniały nam 6 latki „Sówki” i „Myszki”. Następnie Przedszkolaki zjadły wigilijny obiad i z niecierpliwością czekały na wizytę Świętego Mikołaja. Nie zabrakło prezentów, radości i wspólnego kolędowania. Dziękujemy wszystkim za uczynienie tego dnia cudownym.

Opublikowano:

Mikołajki

Nasze grzeczne Przedszkolaki zostały obdarowane dziś upominkami, które Święty Mikołaj zostawił pod naszą choinką. Zapracowany i zmęczony Święty przekazał pozdrowienia i obiecał pojawić się jeszcze w naszym przedszkolu. A Przedszkolaki podziękowały Mu za wizytę ubierając się dziś w świąteczne sweterki i inne akcesoria.

Opublikowano: