Konkurs recytatorski

Dziś w naszym przedszkolu odbył sie konkurs recytatorski. Każda grupa miała swojego przedstawiciela, który zaprezentował wiersz. Dzieci tak pięknie wystąpiły, ze każde z nich otrzymało nagrodę. Dziękujemy dzieciom za tak wspaniałe recytowanie. Nagrodzone dzieci: Pola Jabłońska „Żabki” Łukasz Kołakowski „Jeżyki” Mateusz Podbielski „Rybki” Adam Kołakowski „Sówki” Jakub Różański „Myszki” Anastazja Leśniewska „Misie” Martyna Niegierysz „Gwiazdki”

Opublikowano:

Król i jego królestwo

Kto z nas nie marzył o tym, by zostać królem lub królową? Dzieci z grupy „Rybki” miały okazję przekonać się, na czym polegała koronacja, po co królowi jabłko oraz ile trzeba było mieć lat by zostać rycerzem. Tego i innych ciekawostek mogły dowiedzieć się podczas  wizyty w Muzeum Wojska w Białymstoku na wystawie „Król i[…]Więcej

Opublikowano:

Nocowanka Misiów

Kolejny rocznik sześciolatków naszego przedszkola przeszedł inicjację na prawdziwego starszaka, bo nocowanie w przedszkolu jest tylko dla odważnych. Atrakcji była moc: podchody, dyskoteka, kino i pizza a także tort przyniesiony przez rodziców naszych Misiów. Ta noc zapadnie w pamięci naszych dzieci na pewno na długo.

Opublikowano: