Niepubliczne Przedszkole Nr 1 im. Marii Konopnickiej

Nasze sukcesy

Nagrody i wyróżnienia w roku szkolnym 2015/16

„Marzenia spełniają się w Auchan” – konkurs plastyczny zorganizowany przez nasze przedszkole i Centrum Handlowe Auchan Hetmańska

I miejsce zajął Maciej Wnorowski

II miejsce zajął Antoni Ostrowski

III miejsce zajęła Zofia Klimek

„Eko drzewo” – miedzyprzedszkolny konkurs plastyczno – techniczny

I miejsce – Julia Kozłowska gr. Żabki

II miejsce – Antoni Sokołowski gr. Krasnale

„Wiosna w obiektywie” – konkurs fotograficzny dla dzieci i rodziców

I miejsce – Adam i Hanna Starosta gr. Myszki i Żabki

II miejsce – Dawid Tekień gr. Myszki

III miejsce – Arkadiusz Kołodziejuk gr. Gwiazdki

„O złotą różdżkę dobrej wróżki” – konkurs piosenki MDK w Białymstoku

II miejsce – Antoni Ostrowski gr. Delfinki

„Bezpieczne zabawy zimowe” – miejski konkurs plastyczny zorganizowany przez SP nr 43 w Białymstoku

nagroda -Gabriella Jaworska gr. Żabki

nagroda – Karol Janczewski gr. Żabki

nagroda – Michał Baszun gr. Krasnale

nagroda – Kacper Ryszkiewicz gr. Krasnale

nagroda – Piotr Kirpsza gr. Tygryski

nagroda – Maciej Koniuch gr.Tygryski

nagroda – Wincenty Witek gr. Tygryski

nagroda – Dominik Musiński gr. Misie

wyróżnienie – Konrad de Haan gr. Żabki

wyróżnienie – Anna Oniszczuk  gr. Delfinki

wyróżnienie – Magda Grygoruk  gr. Delfinki

wyróżnienie – Maria Niewińska gr. Gwiazdki

wyróżnienie – Antonina Ignaciuk gr. Gwiazdki

wyróżnienie -Szymon Piotr Kasiuk gr. Krasnale

 

„Musical English”  – V edycja konkursu piosenki zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 31 w Białymstoku

nagroda – Michał Truszkowski gr. Krasnale

„Wiosenne kwiaty” – konkurs plastyczny dla dzieci 2-3 letnich zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej

III miejsce – Hanna Tadrzak gr. Rybki

wyróżnienie – Franciszek Kasiuk gr. Rybki

wyróżnienie – Amelia Mikulska gr. Rybki

wyróżnienie – Franciszek Mordaka gr. Rybki

wyróżnienie – Leon Roguz gr. Rybki

„Merry Christmas – najpiękniejsza karta świąteczna z życzeniami w języku angielskim” – konkurs plastyczny zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej

wyróżnienie – Jan Bauer gr. Żabki

„Legendy polskie w oczach dziecka” – konkurs plastyczny organizowany przez Niepubliczne Przedszkole nr 5 „Pod Kasztanem”

II miejsce – Lena Piekutowska gr. Żabki

III miejsce – Dominika Rogowska gr. Krasnale

wyróżnienie – Mikołaj Kononiuk gr. Żabki

„Czarodziejski instrument” – konkurs plastyczno – techniczny organizowany Przedszkole Niepubliczne nr 1 im. Marii Konopnickiej

I miejsce – Hubert Jankowski gr. Krasnale

II miejsce – Zofia Woźniak gr. Sówki

III miejsce – Maciej Wnorowski gr. Tygryski

wyróżnienie – Adam Kołakowski gr. Sówki

wyróżnienie – Zofia Klimek gr. Myszki

Wydarzenia