Turniej sportowy starszaków

Na zakończenie ferii w naszym przedszkolu odbył się turniej sportowy. Wszystkie starszaki wzięły udział w konkurencjach wymagających ogromnego zaangażowania i  współpracy zespołowej. Zmagania rozpoczęliśmy jednak, jak na prawdziwych sportowców przystało od rozgrzewki, potem podzieliliśmy się na trzy drużyny(granatową, czerwoną i błękitną)  i rozpoczęliśmy nasze zawody. Tak naprawdę najbardziej liczyła się dobra zabawa i uśmiechy na twarzach wszystkich zawodników. Wszystkie dzieci czuły się wygrane, ponieważ granatowi zajęli pierwsze miejsce, drugie miejsce przypadło w udziale błękitnym, trzecie zaś drużynie czerwonej. Wszystkim naszym wspaniałym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.