Festyn Rodzinny

Kolejny festyn rodzinny za nami. Tak, jak dopisała nam pogoda, dopisali również nasi goście. Przedszkolaki, uczniowie, rodzice, nauczyciele wypełniali cały nas budynek. Nie zabrakło również atrakcji. Bufet z ciastami, ciepłą kiełbaską i kanapkami ze smalcem witał wszystkich od progu. Plac zabaw zapraszał do wspólnego malowania na sztalugach, gry w szachy, zaplatania wianków, malowania twarzy, zrobienie bajkowego tatuażu, bransoletek oraz zwariowanej fotografii w foto budce. Nie zabrakło również naszych nowości: robotyki, dronów, zabaw z iDream’em, klocków Lego Education, aplikacji Stop Motion, do wykonania filmu poklatkowego oraz gier z Kahoot. A na boisku szkolnym czekały nadzwyczajne atrakcje, które zapewniały straż graniczna i policja. Można było wsiąść do radiowozu, motocyklu policyjnego oraz oglądać sprzęt wojskowy. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz psów policyjnych. Muzyka zumby porwała wszystkich do tańca, a przepiękny taniec flamenco wzbudził we wszystkich ogromne emocje. Kangur Jumper przybijał wszystkim piątki, a ManicGym zachęcał do dbania o nasze zdrowie. Przedszkolaki i uczniowie prezentowali swoje umiejętności  taneczne, instrumentalne i wokalne. A w grupie Montessori komnata ciszy zachęcała do odpoczynku i chwili wytchnienia.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, widzimy się za rok z jeszcze lepszymi atrakcjami.